Electrolux napa LFP326FBID EK000632897
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Kupovinom velikih Electrolux aparata ostvarujete pravo na besplatan unos u stan na području Sarajeva i Istočnog Sarajeva, dok je za ostatak BiH osigurana besplatna dostava.
Odaberite opciju "Dostava i unos u stan – 0,00 KM".
Akcija traje od 4. do 31. maja.
Ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane Electrolux, DeLonghi i Nutribullet proizvode.
Akcija traje od 18. do 25. maja. Ponudu pogledajte ovdje.
- 399,00 KM
- Cijena
- 335,00 KM
Besplatan unos u stan
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 25.05.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
2 + 3 godine garancije uz online prijavu
Kupovinom Electrolux ugradbenog aparata, štednjaka, perilice posuđa, mašine za veš, sušilice, perilice-sušilice, frižidera ili zamrzivača, ostvarujete pravo na produženu garanciju od 3 godine.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na ovom linku.
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Electrolux |
| Garancija | 2+3 god |
| Tip nape | Ugradbena teleskopska |
| Energetska klasa | C |
| Potrošnja električne energije | 57 kWh/annum |
| Buka (dB) | 69 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | D |
| Klasa učinkovitosti filtriranja masti | D |
| Klasa učinkovitosti osvjetljenja | E |
| Broj brzina | 3 |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 225 m3/h |
| Display | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 17.9 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 28.4 cm |