Bosch napa DWK67FN20ID EK000653552
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.549,00 KM
- Cijena
- 1.289,00 KM
Dostavljamo već od 15.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
2 + 3 godine garancije
Ako u periodu od 1. aprila do 30. novembra 2026. kupite i registrujete Bosch pećnicu, ugradbenu mikrovalnu pećnicu, grijaću ladicu, kuhinjsku napu, ploču za kuhanje, ugradbeni aparat za kafu, ugradbeni frižider ili zamrzivač, poklonit ćemo Vam dodatne 3 godine garancije.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na web stranici www.bosch-promocije.ba.
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Bosch |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Tip nape | Zidna |
| Energetska klasa | A+ |
| Potrošnja električne energije | 32 kWh/annum |
| Buka (dB) | 56 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | A |
| Klasa učinkovitosti filtriranja masti | C |
| Klasa učinkovitosti osvjetljenja | A |
| Broj brzina | 4 |
| Promjer odvoda zraka | 15 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj (regularnoj) brzini | 768 m3/h |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 32 cm |
| Širina | 59 cm |
| Dubina | 43.3 cm |
| Neto težina | 14.5 kg |