Whirlpool frižider WHK 26362 XBR4EID EK000732702
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 1.379,00 KM
- Cijena
- 999,00 KM
Dostavljamo već od 25.05.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Whirlpool Vam pruža dodatne tri godine garancije.
Dodatnu garanciju možete ostvariti registracijom aparata na ovom linku, najkasnije 30 dana od dana kupovine.
Ukoliko ne registrujete aparat u roku, isti zadržava garanciju od 2 godine.
Whirlpool frižider WHK 26362 XBR4E
Whirlpool WHK 26362 XP4E je elegantan samostojeći hladnjak sa zamrzivačem u modernoj crnoj boji, idealan za veće obitelji. Opremljen naprednom Dual No Frost tehnologijom s dva neovisna sustava hlađenja, sprječava nakupljanje leda, održava optimalnu temperaturu i čuva svježinu voća i povrća do 15 dana. Prostrani kapacitet od 316 litara nudi dovoljno mjesta za organizirano pohranjivanje namirnica, uz praktične staklene police i posebnu policu za boce. Funkcije poput brzog zamrzavanja, elektroničkog upravljanja i LED osvjetljenja osiguravaju učinkovit rad i jednostavno korištenje. Reverzibilna vrata, tihi rad od 37 dB i energetski razred E čine ga pouzdanim i štedljivim izborom za svaku kuhinju.
Balkon na vratima za boce
Sigurna pohrana. Ovaj Whirlpool hladnjak pruža savršenu pohranu vaših boca, s pripadajućim balkonom za boce.
Kapacitet 316 L
Sav prostor koji vam treba. Ovaj Whirlpool kombinirani hladnjak dizajniran je tako da osigura sav prostor koji vam je potreban za udobnu pohranu hrane i pića.
Ušteda prostora
Sav potreban prostor. Ovaj inovativni dizajn Whirlpool hladnjaka/zamrzivača omogućuje prostor i fleksibilnost koju trebate ja jednostavnu pohranu vaše hrane i pića.
NoFrost
Nije potrebno odmrzavanje. Tehnologija NoFrost smanjuje vlagu u zamrzivaču, sprečavajući stvaranje leda.
Staklene police
Strast za ljepotom u svakom detalju. Ovaj Whirlpool hladnjak sadrži staklene police dizajnirane da kombiniraju ljepotu i funkcionalnost, te pružaju najviše ispunjavajući korisnički doživljaj.
Reverzibilna vrata
Radi vaše udobnosti. Ovaj Whirlpool Hladnjak Zamrzivač ima reverzibilna vrata, koja se mogu otvoriti slijeva ili udesno, radi vaše udobnosti.
Energetski razred E
Sa svojim E energetskim razredom, ovaj Whirlpool uređaj omogućit će vam da uživate u izvrsnim performansama i manjoj potrošnji energije.
Holiday mode
Odmor bez skrbi. Način odmora omogućuje vam da zamrzivač hladnjaka postavite u stanje čekanja dok ste na odmoru.
Dual No Frost
Dva neovisna No Frost sustava za hlađenje stvaraju idealne uvjete za čuvanje hrane što osigurava idealnu temperaturu i vlažnost te izbjegava miješanje mirisa. Voće i povrće stavite na bilo koje mjesto u hladnjaku, Dual No Frost održava njihovu svježinu do 15 dana.
Elektronički sustav upravljanja
Savršene performanse. Ovaj Whirlpool kombinirani hladnjak sadrži elektronički upravljački sustav koji osigurava ispravne postavke parametara u svakom trenutku, pružajući idealnu učinkovitost i kontrolu temperature.
Brzo zamrzavanje
Brzo zamrzavanje. Funkcija brzog zamrzavanja postavlja temperaturu zamrzivača 10 stupnjeva hladnije od najniže postavke, da brzo zamrzne hranu i zadrži njezine nutritivne vrijednosti.
LED osvjetljenje
Savršeno osvjetljenje. Energetski učinkovite LED diode ravnomjerno šire svjetlo u šupljini hladnjaka, što olakšava pronalaženje onoga što tražite.
Alarm temperature
Dizajniran za vaš mir. Alarm temperature upozorava vas ako se temperatura u vašem hladnjaku povećava, što vam pomaže da izbjegnete moguće kvarenje hrane.
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Whirlpool |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 316 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 210 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 106 l |
| Potrošnja električne energije | 247 kWh/annum |
| Buka (dB) | 37 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 186.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 66.3 cm |