VIVAX HOME frižider VLB-190ELF+ID EK000737517
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane VIVAX, Beko i Philips proizvode.
Akcija traje od 25. maja do 1. juna. Ponudu pogledajte ovdje.
Kupite VIVAX ugradbeni uređaj. Isprobajte ga 100 dana. Niste zadovoljni? Vraćamo Vam novac.
Detaljno pročitajte klikom na link ovdje.
- 681,00 KM
- Cijena
- 605,00 KM
100 dana za probu!
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 29.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Kupite odabrane modele VIVAX ugradbenih uređaja i ostvarite pravo na probni period od 100 dana.
Ako niste zadovoljni, ostvarujete pravo na povrat novca.
Jednostavno kvalitetno
VIVAX ugradbeni kombinovani frižider VLB-190ELF+
VIVAX ugradbeni hladnjak sa zamrzivačem VLB-190ELF+ uz pomoć "Low Frost" tehnologije ne zahtjeva često odmrzavanje zamrzivača. Zahvaljujući isparivaču koji je ugrađen u stjenke zamrzivača (i time potpuno nevidljiv), nakupljanje leda na stjenkama hladnjaka je znatno manje, čime se potreba za odmrzavanjem i otapanjem leda iz zamrzivača smanjuje. Isto tako, ako je potrebno odlediti zamrzivač, njegovo odleđivanje je znatno brže i jednostavnije.
Prostor hladnjaka je "Low Frost", gdje se odmrzavanje vrši automatski, a otopljena voda klizi po stražnjoj stjenci hladnjaka i isparava u posudi iznad kompresora. Korisna zapremnina hladnjaka od 174 L i neto zapremnina zamrzivača od 16 L pruža dovoljno prostora i za potrebe većih obitelji. 4 police od čvrstog kaljenog stakla i prozirna ladica za voće i povrće pružaju mnoštvo kombinacija za skladištenje namirnica.
Digitalna upravljačka ploča smještena na unutrašnjoj stjenci hladnjaka omogućava precizno ugađanje temperature. Učinkovitosti pridonose i funkcije "Super Cool" i "Super Freeze" s automatskim poništavanjem funkcije nakon 6, odnosno 40h, koje ubrzavaju postupak hlađenja veće količine namirnica. LED rasvjeta i visoko učinkovito osvjetljenje omogućuju lagan i precizan pregled sadržaja hladnjaka. Osim štedljive potrošnje energije, ovaj hladnjak odlikuje se i tihim radom od svega 35 dB, što g ačini jednim od najtiših u klasi. Ugradnja hladnjaka u kuhinjski elemenat i montaža vrata je brza, precizna i jednostavna uz pomoć graničnika koji su sastavni dio nosača i nožica hladnjaka.
| SPECIFIKACIJE | |
|---|---|
| Tip | Ugradbeni |
| Tehnologija hladnjaka | Low Frost |
| Tehnologija zamrzivača | Low Frost |
| Ukupna Neto zapremnina (l) | 190 |
| Neto zapremnina hladnjaka (l) | 174 |
| Neto zapremnina zamrzivača (l) | 16 |
| Broj zvjezdica zamrzivača | **** |
| Kontrola | Digitalna |
| Broj polica u hladnjaku | 4 |
| Broj ladica/košara u hladnjaku | 1 |
| Broj polica u zamrzivaču | - |
| Broj ladica/košara u zamrzivaču | - |
| Broj polica u vratima hladnjaka | 4 |
| Otvaranje vrata | Šarke tvornički postavljene na desno, ali promjenjivo |
| Energetska učinkovitost | E |
| Buka /dB) | 35 |
| Klimatski razred | SN / N / ST / T |
| Materijal - vrata | Bojani metal |
| Boja | Bijela |
| Širina (cm) | 54 |
| Visina (cm) | 122,1 |
| Dubina (cm) | 54,5 |
| Širina pakiranja (cm) | 57,5 |
| Visina pakiranja (cm) | 130 |
| Dubina pakiranja (cm) | 58 |
| Masa uređaja (kg) | 40 |
| Napajanje | 220-240 V AC |
O VIVAXU
VIVAX je renomirani brend potrošačke elektronike koji već preko 20 godina gradi svoju prisutnost na tržištu, prepoznatljiv po kvaliteti, pristupačnosti i inovativnosti. S jasnim fokusom na kreiranje proizvoda koji zadovoljavaju potrebe modernog doma, VIVAX postavlja standarde u pružanju uređaja koji su pouzdani, funkcionalni i estetski privlačni. Bilo da je riječ o kućanskim aparatima, klimatizaciji, audio-vizualnim uređajima ili IT opremi, VIVAX donosi tehnologiju dizajniranu za jednostavnu i dugotrajnu upotrebu.
U ponudi VIVAX uređaja odražava se posvećenost funkcionalnosti bez kompromisa i dizajnu koji se savršeno uklapa u svaki dom, prateći moderne trendove i potrebe. Proizvodi VIVAX-a izrađeni su s pažnjom prema detaljima i opremljeni naprednim tehnologijama koje jamče učinkovitost i dugovječnost. Bilo da birate pametne televizore, perilice, klimatizacijske uređaje ili mobilne telefone, možete biti sigurni da VIVAX nudi kvalitetu i praktičnost za svakodnevni život.
Odabirom VIVAX-a korisnici dobivaju više od samog proizvoda – dobivaju partnera u svakodnevici koji svojim performansama, izdržljivošću i atraktivnim dizajnom odgovara na sve zahtjeve suvremenog korisnika. VIVAX je danas sinonim za izvrsnost u tehnologiji, s asortimanom koji prati najnovije trendove i potrebe domaćinstava diljem regije.
| Brand | Vivax |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | Low Frost |
| Ukupni volumen | 190 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 174 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 16 l |
| Potrošnja električne energije | 149 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 122.1 cm |
| Širina | 54 cm |
| Dubina | 54.5 cm |
| Neto težina | 40 kg |