VIVAX HOME frižider TTR-93EID EK000601123
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Osigurali smo besplatnu dostavu u stan na području Sarajeva za sve VIVAX frižidere i zamrzivače.
Odaberi opciju "Dostava i unos u stan – 0,00 KM".
Dostava na adresu je besplatna za ostatak BiH.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 316,00 KM
- Cijena
- 259,00 KM
Besplatan unos u stan
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 03.04.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Jednostavno kvalitetno
VIVAX HOME frižider TTR-93E
VIVAX TTR-93E je kompaktan i praktičan frižider zapremine 93 litre, idealan za manje kuhinje, apartmane, poslovne prostore ili vikendice. Zahvaljujući širini od samo 47,2 cm i dubini 45 cm, lako pronalazi mjesto u svakom prostoru, dok konvencionalno hlađenje i žičane police omogućavaju jednostavno i pregledno organiziranje namirnica. Tihi rad od 41 dB, unutrašnje osvjetljenje i klasična bijela boja čine ga pouzdanim izborom za svakodnevnu upotrebu.
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Vivax |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Buka (dB) | 39 dB |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 47.2 cm |
| Dubina | 45 cm |