VIVAX HOME frižider DD-207E SID EK000601120
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane VIVAX, Beko i Philips proizvode.
Akcija traje od 25. maja do 1. juna. Ponudu pogledajte ovdje.
- 493,00 KM
- Cijena
- 439,00 KM
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 29.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Jednostavno kvalitetno
VIVAX HOME frižider DD-207E S
VIVAX DD-207E S je praktičan kombinovani frižider ukupnog kapaciteta 204 l, savršen za prosječna domaćinstva koja žele pouzdan i kompaktan uređaj. Hladnjak od 163 l s tri staklene police i fiokom za voće i povrće omogućava pregledno organiziranje namirnica, dok zamrzivač od 41 l sa 4-zvjezdice sigurno čuva smrznutu hranu. Zahvaljujući promjenjivom smjeru otvaranja vrata, niskoj potrošnji energije i elegantnom srebrnom dizajnu, lako se uklapa u svaki prostor i donosi funkcionalnost bez kompromisa.
| Brand | Vivax |
| Boja | Srebrna |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Visina | 143 cm |
| Širina | 55 cm |
| Dubina | 55 cm |