Tesla frižider RD2100MSEID EK000621383
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 499,00 KM
- Cijena
- 405,00 KM
Dostavljamo već od 22.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
TESLA kombinovani frižider - RD2100MSE
PRILAGODLJIV DIZAJN VRATA
Da li ste znali da vaš frižider može da se otvara na levu ili na desnu stranu, u zavisnosti od navika i potreba u kuhinji? Samo instalirajte vrata sa magnetskom gumom onako kako vam najviše odgovara.

R600a RASHLADNO SREDSTVO
Brže apsorbuje toplotu u odnosu na druge gasove, obezbeđujući efikasnije hlađenje koje je više u skladu sa ekološkim principima.
PODESIVE POLICE
Police od ojačanog stakla koje ne dozvoljavaju da se tečnost prolije van njih. Možete ih lako podesiti na visinu koja vam najviše odgovara.

ZERO CLEARANCE

Čak i ukoliko je vaš frižider prislonjen uz zid, posebno dizajnirane šarke dozvoliće potpuno otvaranje vrata i kutija za voće i povrće.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Neto zapremina (l) : | 207 |
| Boja: | Srebrna |
| Energetska klasa: | E |
| Tehnologija hlađenja : | Ručno otapanje |
| Potrošnja (kWh/GODIŠNJE): | 176 kWh |
| Broj vrata: | 2 |
| Broj polica zamrzivača: | 1 |
| Super cooling: | Ne |
| Super Freezing: | Ne |
| Dimenzije proizvoda (Š×D×V): | 550x550x1430 |
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Tesla |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Srebrna |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 207 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 166 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 41 l |
| Potrošnja električne energije | 176 kWh/annum |
| Buka (dB) | 41 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 143 cm |
| Širina | 55 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Neto težina | 38.5 kg |
| Bruto težina | 44 kg |