TCL frižider RP456BLE0EEID EK000860727
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 1.199,00 KM
- Cijena
- 949,00 KM
Dostavljamo već od 03.06.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
TCL produžena garancija: 2 + 3 godine
Budite sigurni s odabirom jer vam TCL i eKupi poklanjaju dodatne 3 godine garancije.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na web stranici www.tcl-promotion.com/ba.
TCL frižider RP456BLE0EE
TCL RP456BLE0EE je prostrani frižider ukupnog kapaciteta 456 litara, idealan za veće porodice i moderne kuhinje. Zahvaljujući Total No Frost tehnologiji nema stvaranja leda ni potrebe za odmrzavanjem, dok Multi Air Flow osigurava ravnomjerno hlađenje i dužu svježinu hrane. Funkcije Power Cool i Power Freeze brzo hlade i zamrzavaju namirnice, a touch displej omogućava jednostavno podešavanje temperature bez otvaranja vrata. Moderan dizajn, inverter kompresor i veliki prostor za boce pružaju odličnu kombinaciju funkcionalnosti i komfora.
Super kapacitet
Uživajte u proširenom prostoru za odlaganje dizajniranom za velike boce, posude i glomazniju hranu, osiguravajući jednostavnu organizaciju bez prenatrpanosti.
XL balkon za boce
Okvir za boce velikog kapaciteta na vratima može pohraniti često konzumirana pića, tako da možete uživati u hladnim i ukusnim napitcima u bilo kojem trenutku. Čak i velike boce pića koje su cijeloj porodici potrebne svaki dan mogu se lako smjestiti u okvir za boce na vratima.
Varijabilna zona
Varijabilna zona nudi podesive postavke temperature kako bi se zadovoljile potrebe različitih namirnica, osiguravajući da se svježi proizvodi, mliječni proizvodi, meso i pića čuvaju na idealnim temperaturama za maksimalnu svježinu i optimiziran prostor.
Višestruki protok zraka
Hladan zrak se ravnomjerno raspoređuje na svakom nivou skladištenja hrane. Bolja cirkulacija zraka i brži povratak na ciljanu temperaturu garantuju bolje očuvanje hrane.
Velika ladica za odlaganje
Klizni dizajn se lako izvlači, cijeli prostor unutra je jasno vidljiv i lako dostupan.
Vrata koja se mogu okrenuti
Smjer otvaranja vrata se može promijeniti po potrebi. Komplet za promjenu smjera otvaranja dolazi s hladnjakom, nema potrebe za naručivanjem dodatnih dijelova.
Total No Frost
Temperatura u frižideru je ravnomjernija, a zamrzivač se ne inje. Optimalno očuvanje, ušteda energije i jednostavnost korištenja (nema više muke s odmrzavanjem, hrana se više ne lijepi, etikete ostaju čitljive itd.)
Digitalni ekran osjetljiv na dodir
Jednostavno za korištenje i podešavanje zahvaljujući digitalnom displeju na prednjoj ploči. Praktičan za korištenje, ekran osjetljiv na dodir omogućava precizno podešavanje temperature za svaki odjeljak, direktan pristup opcionalnim funkcijama bez otvaranja vrata i prikaz alarma kada su dostupni.
| Brand | TCL |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Srebrna |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 456 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 314 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 142 l |
| Potrošnja električne energije | 297 kWh/annum |
| Buka (dB) | 39 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 201 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 68 cm |
| Neto težina | 78 kg |
| Bruto težina | 85 kg |