TCL frižider RP417BXE0ID EK000620417
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.489,00 KM
- Cijena
- 1.169,00 KM
Dostavljamo već od 30.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
TCL produžena garancija: 2 + 3 godine
Budite sigurni s odabirom jer vam TCL i eKupi poklanjaju dodatne 3 godine garancije.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na web stranici www.tcl-promotion.com/ba.
TCL frižider RP417BXE0

15%* ušteda energije, precizno upravljanje temperaturom, tišina i pouzdanost.

Tehnologija automatskog otpuštanja aniona za produljenje svježine, 99% antibakterijski.
Homogena distribucija hladnog zraka na više razina za optimalno čuvanje hrane.

Homogeno hlađenje bez mraza. Optimalno čuvanje hrane i kraj odmrzavanja.

| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | TCL |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 417 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 276 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 141 l |
| Potrošnja električne energije | 278 kWh/annum |
| Buka (dB) | 39 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 185 cm |
| Širina | 70.3 cm |
| Dubina | 67 cm |
| Neto težina | 76 kg |