TCL frižider RP409BLE0EEID EK000860725
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 1.099,00 KM
- Cijena
- 929,00 KM
Dostavljamo već od 03.06.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
TCL produžena garancija: 2 + 3 godine
Budite sigurni s odabirom jer vam TCL i eKupi poklanjaju dodatne 3 godine garancije.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na web stranici www.tcl-promotion.com/ba.
TCL frižider RP409BLE0EE
TCL RP409BLE0EE je moderan frižider velikog kapaciteta od 409 litara, idealan za porodice i korisnike kojima treba više prostora za organizaciju hrane. Zahvaljujući Total No Frost tehnologiji nema stvaranja leda, dok Multi Air Flow osigurava ravnomjerno hlađenje u svim dijelovima frižidera. Funkcije Power Cool i Power Freeze brzo hlade i zamrzavaju namirnice, a digitalni touch displej omogućava jednostavno podešavanje temperature bez otvaranja vrata. Moderan srebrni dizajn, inverter kompresor i XL prostor za boce čine ovaj model praktičnim i elegantnim izborom za svaku kuhinju.
Super kapacitet
Uživajte u proširenom prostoru za skladištenje, dizajniranom da primi velike boce, posude i kabastiju hranu, omogućavajući laku organizaciju bez pretrpavanja.
XL balkon za boce
Veliki okvir za boce na vratima može da smesti često konzumirane napitke, tako da možete uživati u hladnim i ukusnim pićima u bilo koje vreme. Čak i velike boce koje cela porodica svakodnevno koristi lako se mogu smestiti u okvir za boce na vratima.
Prilagodljiva temperatura za fleksibilno čuvanje hrane
Variable Zone nudi podesive temperaturne postavke koje zadovoljavaju potrebe različite hrane, osiguravajući da se sveže proizvode, mlečni proizvodi, meso i pića čuvaju na idealnim temperaturama za maksimalnu svežinu i optimizovan prostor.
Multi Air Flow
Hladan vazduh se ravnomerno raspoređuje na svakom nivou prostora za odlaganje hrane. Bolja cirkulacija vazduha i brži povratak na ciljnu temperaturu garantuju bolje očuvanje hrane.
Svježa zona
Dizajn fioke omogućava lako izvlačenje, uz potpunu preglednost i jednostavan pristup celom unutrašnjem prostoru.
Fleksibilna instalacija prilagođava se svim vrstama prostora.
Smjer otvaranja vrata može se promeniti po potrebi. Komplet za preokretanje vrata dolazi uz frižider, nije potrebno naručivati dodatne delove.
Total No Frost
Temperatura je ravnomernija u frižideru, a zamrzivač se ne zaledjuje. Optimalno čuvanje, ušteda energije i jednostavnost korišćenja (nema više problema sa odleđivanjem, hrana se ne lepi, etikete ostaju čitljive itd.).
Touch Screen digitalni ekran
Jednostavan za upotrebu i podešavanje zahvaljujući digitalnom ekranu na prednjem panelu. Praktičan za korišćenje, ekran osetljiv na dodir omogućava precizno podešavanje temperature za svaki odeljak, direktan pristup dodatnim funkcijama bez otvaranja vrata i prikazivanje alarma kada su dostupni.
| Brand | TCL |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Srebrna |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 409 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 267 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 142 l |
| Potrošnja električne energije | 285 kWh/annum |
| Buka (dB) | 39 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 185 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 68 cm |
| Neto težina | 69 kg |
| Bruto težina | 75 kg |