TCL frižider RF207TSE1ID EK000860724
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 539,00 KM
- Cijena
- 429,00 KM
Dostavljamo već od 03.06.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
TCL produžena garancija: 2 + 3 godine
Budite sigurni s odabirom jer vam TCL i eKupi poklanjaju dodatne 3 godine garancije.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na web stranici www.tcl-promotion.com/ba.
TCL frižider RF207TSE1
TCL RF207TSE1 je kompaktan i praktičan frižider sa zamrzivačem, idealan za manje kuhinje, apartmane ili vikendice. Zahvaljujući širini od samo 55 cm, lako se uklapa u ograničen prostor, dok Fresh Zone ladica čuva voće i povrće svježim duže vrijeme. LED osvjetljenje pruža bolju preglednost uz manju potrošnju energije, a moderan dizajn sa skrivenom ručkom savršeno se uklapa u svaku kuhinju.
Kompaktna veličina od 55 cm
Sa svojom optimiziranom širinom od 55 cm, ovaj hladnjak će se lako uklopiti u male kuhinje.
Fresh Zone
Prostrana ladica za povrće posebno je dizajnirana za čuvanje velike količine svježeg povrća i voća s optimalnom razinom vlage.
LED osvjetljenje
Uživajte u boljoj vizualnoj udobnosti unutar hladnjaka dok smanjujete svoj račun za struju. LED osvjetljenje u vašem hladnjaku pomaže vam postići ovaj dvostruki cilj. Ova tehnologija koristi hladnu svjetlost za osvjetljavanje svih pretinaca vašeg hladnjaka.
Podesive police
Podesive police pružaju vam slobodu brzog organiziranja prostora za pohranu prema vašim potrebama i veličini hrane.
Ugrađena ručka
Nevidljiva ručka integrirana u vrata za elegantan i moderan dizajn. Bez izbočina, bez vidljivih vijaka, savršeno usklađivanje s kuhinjskim namještajem.
Podesive nogice
Podesive noge jamče savršenu stabilnost uređaja, čak i na neravnim podovima, kako bi se izbjegle vibracije i buka.
Brtve koje se lako čiste
Zahvaljujući jednostavnom i nepropusnom dizajnu lako brisivih brtvila, prikladno je čistiti prljavštinu iznutra čak i nakon dugotrajne upotrebe.
| Brand | TCL |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Tamno Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 207 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 167 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 40 l |
| Potrošnja električne energije | 172 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 144 cm |
| Širina | 54.5 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Neto težina | 40 kg |
| Bruto težina | 48 kg |