LG frižider GTBV44PYBKDID EK000649710
LG frižider GTBV44PYBKDID: EK000649710
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.549,00 KM
LG frižider GTBV44PYBKD
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
LG frižider GTBV44PYBKD
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | LG |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 461 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 361 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 100 l |
| Potrošnja električne energije | 350 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Da |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Da |
| Visina | 184.5 cm |
| Širina | 70 cm |
| Dubina | 72.5 cm |
| Neto težina | 70 kg |
| Bruto težina | 77 kg |