LG frižider GBB72TW9DQID EK000660009
LG frižider GBB72TW9DQID: EK000660009
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 1.699,00 KM
- Cijena
- 1.615,00 KM
LG frižder GBB72TW9DQ | Energetska klasa: D | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Način hlađenja: No Frost | Ukupni volumen: 387 l | Širina x Visina x Dubina: 59,5 x 203 x 67,5 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 26.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | LG |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 387 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 277 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 110 l |
| Potrošnja električne energije | 217 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Da |
| Visina | 203 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 67.5 cm |
| Neto težina | 87 kg |
| Bruto težina | 95 kg |