Indesit frižider INFC9 TT33XID EK000831216
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.069,00 KM
- Cijena
- 849,00 KM
Dostavljamo već od 28.04.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Indesit Vam pruža dodatne tri godine garancije.
Dodatnu garanciju možete ostvariti registracijom aparata na linku ovdje, najkasnije 30 dana od dana kupovine.
Ukoliko ne registrujete aparat u roku, isti zadržava garanciju od 2 godine.
Indesit frižider INFC9 TT33X
Indesit INFC9 TT33X je prostrani samostojeći frižider sa zamrzivačem, idealan za porodična domaćinstva. Zahvaljujući Total No Frost tehnologiji, nema stvaranja leda ni potrebe za ručnim odmrzavanjem. Veliki kapacitet od 367 litara pruža dovoljno prostora za sedmičnu kupovinu, dok klizne staklene police omogućavaju lak pristup i bolju preglednost namirnica. Moderan inox dizajn savršeno se uklapa u svaku kuhinju.
No Frost
Sistem Total No Frost efikasno sprečava stvaranje mraza unutar zamrzivača, sprečavajući lijepljenje smrznute hrane, čime vam ušteđuje potrebu za ručnim odmrzavanjem.
Prostran zamrzivač
Prostrani dizajn zamrzivača omogućava vam da stavite veće artikle u zamrzivač jednostavnim uklanjanjem dvije gornje ladice.
Klizne police
Klizači polica u frižideru pružaju savršenu vidljivost i maksimalnu lakoću pristupa hrani, čak i na stražnjoj strani uređaja.
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Indesit |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Inox |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 367 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 263 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 104 l |
| Potrošnja električne energije | 203 kWh/annum |
| Buka (dB) | 37 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 202.7 cm |
| Širina | 59.6 cm |
| Dubina | 67.8 cm |