Gorenje frižider RK4182PW4ID EK000594385
Gorenje frižider RK4182PW4ID: EK000594385
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 729,00 KM
- Cijena
- 575,00 KM
Gorenje frižider RK4182PW4 | Energetska klasa: E | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Način hlađenja: Statički | Dimenzije (ŠxVxD): 55 cm x 180 cm x 55,7 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
!!! BLIC AKCIJAAAA !!!
Ne propustite BLIC AKCIJU kućanskih aparata sa popustima do 39% Akcija traje u periodu 30.04.-04.05.2026 u 09:00h Cijelu ponudu pogledaj ovdje
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Ukupni volumen | 269 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 198 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 71 l |
| Potrošnja električne energije | 210 kWh/annum |
| Buka (dB) | 39 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Visina | 180 cm |
| Širina | 55 cm |
| Neto težina | 53 kg |
| Bruto težina | 58 kg |