Gorenje frižider RI409EP1ID EK000711766
Gorenje frižider RI409EP1ID: EK000711766
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 599,00 KM
- Cijena
- 469,00 KM
Gorenje frižider RI409EP1 | Energetska klasa: E | Postavljanje proizvoda: Ugradbeni | Način hlađenja: Statički | Ukupni volumen: 129 l | Širina x Visina x Dubina: 54 cm x 88 cm x 54 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 26.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip uređaja | Hladnjak |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 129 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 129 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 92 kWh/annum |
| Buka (dB) | 39 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 88 cm |
| Širina | 54 cm |
| Dubina | 54 cm |
| Neto težina | 29 kg |
| Bruto težina | 31 kg |