Gorenje frižider R619EEW5ID EK000594392
Gorenje frižider R619EEW5ID: EK000594392
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 949,00 KM
- Cijena
- 779,00 KM
Gorenje frižider R619EEW5 | Energetska klasa: E | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Način hlađenja: Statički | Dimenzije (ŠxVxD): 59,5 cm x 185 cm x 66,3 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.06.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Hladnjak |
| Ukupni volumen | 398 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 398 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 123 kWh/annum |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Visina | 185 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Neto težina | 60 kg |
| Bruto težina | 62 kg |