Gorenje frižider R4142PSID EK000594364
Gorenje frižider R4142PSID: EK000594364
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 619,00 KM
- Cijena
- 459,00 KM
Gorenje frižider R4142PS | Energetska klasa: E | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Način hlađenja: Statički | Dimenzije (ŠxVxD): 55 cm x 143,4 cm x 54,2 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 26.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Hladnjak |
| Ukupni volumen | 242 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 242 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 104 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Visina | 143.4 cm |
| Širina | 55 cm |
| Neto težina | 38.5 kg |
| Bruto težina | 42 kg |