Gorenje frižider NRKE62XLID EK000577256
Gorenje frižider NRKE62XLID: EK000577256
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.029,00 KM
- Cijena
- 839,00 KM
Gorenje frižider NRKE62XL | Energetska klasa: E | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Način hlađenja: No Frost | Dimenzije (ŠxVxD): 60 cm x 185 cm x 59,2 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 300 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 204 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 96 l |
| Potrošnja električne energije | 241.81 kWh/annum |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Visina | 185 cm |
| Širina | 60 cm |
| Neto težina | 57 kg |
| Bruto težina | 59 kg |