Electrolux frižider LRB2AE88SID EK000834914
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 799,00 KM
- Cijena
- 649,00 KM
Dostavljamo već od 08.05.2026
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
2 + 3 godine garancije uz online prijavu
Kupovinom Electrolux ugradbenog aparata, štednjaka, perilice posuđa, mašine za veš, sušilice, perilice-sušilice, frižidera ili zamrzivača, ostvarujete pravo na produženu garanciju od 3 godine.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na ovom linku.
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Electrolux |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | - |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip uređaja | Hladnjak |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 142 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 142 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 93 kWh/annum |
| Buka (dB) | 36 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 87.3 cm |
| Širina | 54.8 cm |
| Dubina | 54.9 cm |