Candy mini bar CHASD4351EWCID EK000608453
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 259,00 KM
- Cijena
- 229,00 KM
Dostavljamo već od 14.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Candy mini bar CHASD4351EWC

Minibar
Samostojeći mini bar može se postaviti gdje god želite i savršen je za spremanje hrane, čak i u najmanjim prostorima.
Uštedite novac i energiju
U skladu sa novom energetskom oznakom, ovaj frižider je u klasi E. U poređenju sa uređajem klase F, smanjuje potrošnju do 20%, što vam omogućava da uštedite energiju, novac i poštujete životnu sredinu.
- Godišnja potrošnja energije: 80 kWh
- Klasa akustičke buke: C
- Nivo buke (dBA): 37
- Ukupni kapacitet nezamrznutog odjeljka (l): 42
- Ukupni jedinični kapacitet (l): 42
- Visina proizvoda (mm): 510
- Širina proizvoda (mm): 479
- Dubina proizvoda (mm): 452
- Visina upakovanog proizvoda (mm): 531
- Širina upakovanog proizvoda (mm): 460
- Dubina upakovanog proizvoda (mm): 499
- Bruto težina (kg): 15,148
- Neto težina (kg): 14
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Candy |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Hladnjak |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 42 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 42 l |
| Potrošnja električne energije | 80 kWh/annum |
| Buka (dB) | 37 dB |
| Visina | 51 cm |
| Širina | 47.9 cm |
| Neto težina | 14 kg |
| Bruto težina | 15 kg |