Candy frižider CLH3S514EWID EK000849180
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 529,00 KM
- Cijena
- 449,00 KM
Dostavljamo već od 04.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Candy CLH3S514EW
Frižider, Samostojeći, Jedna vrata, Statički, Klasa E, Bijela, Š x D x V (mm) 545x555x1430
- Integrirana ručka
- Mehaničke kontrole
- E klasa

Larder
Samostojeći Larder hladnjak idealan je za sigurno i organizirano čuvanje svježih namirnica. Zahvaljujući velikom kapacitetu i odsustvu zamrzivača, savršen je kao dodatna "ostava" u kuhinji ili pomoćni hladnjak u većim kućanstvima. Praktičan, pouzdan i jednostavan za korištenje – sve što vam treba za svakodnevnu pohranu hrane.

Egonomska i funkcionalna ručka
Integrirana ručka je ergonomska i funkcionalna, omogućuje bolji hvat i čini otvaranje jednostavnim i udobnim.

Jednostavno podesite temperaturu
Zahvaljujući mehaničkom sustavu upravljanja, možete jednostavno podesiti razinu temperature vašeg hladnjaka.

Ušteda energije i novca
Prema novoj energetskoj klasifikaciji, ovaj hladnjak nosi oznaku E klase energetske učinkovitosti. U usporedbi s uređajima F klase, jamči smanjenje potrošnje do 20% - ušteda energije, novca i briga za okoliš.
| Identifikacijska oznaka modela | CLH3S514EW |
| Šifra proizvoda | 34005761 |
| Barkod | 8059019092522 |
| Proizvođač | Candy Hoover Group S.r.l. |
| Vrsta uređaja | Jedna vrata |
| Tehnologija hlađenja | Statički |
| Kategorija proizvoda | Hladnjak |
| Tip dizajna | Samostojeći |
| Povezivanje | Nema |
| Aplikacija za pametno upravljanje | Nema |
| Odmrzavanje hladnjaka | Ručno |
| Brtva | Na izvlačenje |
| Rasvjeta | Led |
| Struja (A) | 0.55 |
| Frekvencija (Hz) | 50 |
| Napon (V) | 220-240 |
| Upravljanje - položaj | Unutrašnja upravljačka ploča |
| Upravljanje | Mehaničko |
| Funkcija brzog zamrzavanja | Ne |
| Podešavanje temperature | Hladnjak |
| Boja / Materijal uređaja | Bijela |
| Materijal polica na vratima | Prozirna plastika |
| Materijal polica | STAKLO |
| Boja polica | Bijeli okvir |
| Ručke | Integrirana ručka |
| Šarka na vratima | Lijevo |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Ukupan broj polica na vratima | 4 |
| Broj ladica za voće i povrće | 1 |
| Broj ladica u ledenici | 0 |
| Broj podesivih polica u odjeljku hladnjaka | 4 |
| Klimatska klasa | Klimatska klasa: N |
| Razred energetske učinkovitosti | E |
| Godišnja potrošnja energije (kWh/god) | 104 |
| Razred emisije buke koja se prenosi zrakom | C |
| Emisija buke koja se prenosi zrakom (dBA) | 40 |
| Star Rating | Nema |
| Ukupan zbroj zapremina svih odjeljaka (dm3 ili L) | 242 |
| Zbroj zapremina odjeljaka za hlađenje (dm3 ili L) | 242 |
| Visina (mm) | 1430 |
| Širina (mm) | 545 |
| Dubina (mm) | 555 |
| Visina zapakiranog uređaja (mm) | 1469 |
| Širina zapakiranog uređaja (mm) | 575 |
| Dubina zapakiranog uređaja (mm) | 590 |
| Bruto težina (kg) | 42 |
| Neto težina (kg) | 38 |
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Candy |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Hladnjak |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 242 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 242 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 104 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 143 cm |
| Širina | 54.5 cm |
| Dubina | 55.5 cm |
| Neto težina | 38 kg |
| Bruto težina | 42 kg |