Candy frižider CCH1S518EXID EK000849178
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 699,00 KM
- Cijena
- 579,00 KM
Dostavljamo već od 04.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Candy CCH1S518EX
Frižider, Samostojeći, 2 vrata, Statički, Dodatni sadržaj, Klasa E, Inox, Š x D x V (mm) 550x560x1800
- Integrirana ručka
- E klasa
Kombinirani hladnjak
Hladnjak dvoja vrata - ledenica dolje, hladnjak gore. Praktično i pametno rješenje za pohranu namirnica zadovoljit će sve potrebe čak i najzahtjevnijih korisnika.
Integrirana ručka
Nova integrirana ručka, ergonomskog dizajna i funkcionalnosti, zahvaljujući zaobljenom obliku daje dašak modernog dizajna.
Ušteda energije i novca
Prema novoj energetskoj klasifikaciji, ovaj hladnjak nosi oznaku E klase energetske učinkovitosti. U usporedbi s uređajima F klase, jamči smanjenje potrošnje do 20% - ušteda energije, novca i briga za okoliš.
| Identifikacijska oznaka modela | CCH1S518EX |
| Šifra proizvoda | 34006111 |
| Barkod | 8059019115368 |
| Proizvođač | Candy Hoover Group S.r.l. |
| Vrsta uređaja | 2 vrata |
| Kategorija proizvoda | Hladnjak - ledenica dolje |
| Tip dizajna | Samostojeći |
| Tehnologija hlađenja | Statički |
| Povezivanje | Dodatni sadržaj |
| Aplikacija za pametno upravljanje | hOn |
| Odmrzavanje ledenice | Ručno |
| Odmrzavanje hladnjaka | Automatsko |
| Struja (A) | 0.7 |
| Frekvencija (Hz) | 50 |
| Napon (V) | 220-240 |
| Funkcija brzog zamrzavanja | Ne |
| Podešavanje temperature | Hladnjak |
| Boja / Materijal uređaja | Inox |
| Materijal polica | STAKLO |
| Teleskopske vodilice | Nisu dostupne |
| Šarka na vratima | Desno |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Broj ladica u ledenici | 3 |
| Broj podesivih polica u odjeljku hladnjaka | 3+1 |
| Klimatska klasa | N — ST |
| Storage Period in Event of Power Failure (h) | 12 |
| Razred energetske učinkovitosti | E |
| Godišnja potrošnja energije (kWh/god) | 210 |
| Razred emisije buke koja se prenosi zrakom | C |
| Emisija buke koja se prenosi zrakom (dBA) | 40 |
| Star Rating | 4 |
| Ukupan zbroj zapremina svih odjeljaka (dm3 ili L) | 262 |
| Total Freezing Capacity | 3,2 |
| Zbroj zapremina odjeljaka za hlađenje (dm3 ili L) | 191 |
| Zbroj zapremina odjeljaka za zamrzavanje (dm3 ili L) | 71 |
| Visina (mm) | 1800 |
| Širina (mm) | 550 |
| Dubina (mm) | 560 |
| Visina zapakiranog uređaja (mm) | 1859 |
| Širina zapakiranog uređaja (mm) | 577 |
| Dubina zapakiranog uređaja (mm) | 595 |
| Bruto težina (kg) | 54 |
| Neto težina (kg) | 49 |
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Candy |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Inox |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 262 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 191 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 71 l |
| Potrošnja električne energije | 210 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Da |
| Visina | 180 cm |
| Širina | 55 cm |
| Dubina | 56 cm |
| Neto težina | 49 kg |
| Bruto težina | 54 kg |