Bosch frižider KUR21VFE0ID EK000648091
Kupovinom Bosch bijele tehnike osvajate poklon bon do 150 KM koji možete iskoristiti pri kupovini Bosch malih kućanskih aparata.
Saznajte više u opisu proizvoda.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.549,00 KM
- Cijena
- 1.219,00 KM
Osvoji poklon bon!
Dostavljamo već od 08.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
2 + 3 godine garancije
Ako u periodu od 1. aprila do 30. novembra 2026. kupite i registrujete Bosch pećnicu, ugradbenu mikrovalnu pećnicu, grijaću ladicu, kuhinjsku napu, ploču za kuhanje, ugradbeni aparat za kafu, ugradbeni frižider ili zamrzivač, poklonit ćemo Vam dodatne 3 godine garancije.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na web stranici www.bosch-promocije.ba.
10 godina garancije na kompresor
Ako u periodu od 1. juna 2025. do 31. maja 2026. kupite i registrujete Bosch frižider ili zamrzivač, poklonit ćemo Vam 10-godišnju garanciju na kompresor.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na web stranici www.bosch-promocije.ba.
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Bosch |
| Garancija | 2 god |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 134 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 134 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 93 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| WiFI ugrađen | Da |
| Visina | 82 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 54.8 cm |
| Neto težina | 28.7 kg |