Bosch frižider KGN39VLEBID EK000596390
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 2.199,00 KM
- Cijena
- 1.659,00 KM
Dostavljamo već od 09.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
2 + 3 godine garancije na Bosch aparate
Ako u periodu od 1. aprila do 31. augusta 2026. kupite i registrujete Bosch mašinu za veš, perilicu-sušilicu, samostojeći frižider ili zamrzivač, poklonit ćemo Vam dodatne 3 godine garancije.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na web stranici www.bosch-promocije.ba.
10 godina garancije na kompresor
Ako u periodu od 1. juna 2025. do 31. maja 2026. kupite i registrujete Bosch frižider ili zamrzivač, poklonit ćemo Vam 10-godišnju garanciju na kompresor.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na web stranici www.bosch-promocije.ba.
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Bosch |
| Garancija | 2 god |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 368 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 279 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 89 l |
| Potrošnja električne energije | 238 kWh/annum |
| Buka (dB) | 39 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 203 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 66 cm |
| Neto težina | 74.6 kg |
| Bruto težina | 80.6 kg |