Beko frižider RDSO 206K40WNID EK000621312
Beko frižider RDSO 206K40WNID: EK000621312
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane VIVAX, Beko i Philips proizvode.
Akcija traje od 25. maja do 1. juna. Ponudu pogledajte ovdje.
- 599,00 KM
- Cijena
- 479,00 KM
5% dodatno u košarici
Cijena u košarici
455,05 KM
Beko frižider RDSO 206K40WN | Energetska klasa: E | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Način hlađenja: Statički | Ukupni volumen: 206 l | Širina x Visina x Dubina: 54,5 cm x 143 cm x 55,5 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.06.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Beko |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 206 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 169 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 37 l |
| Potrošnja električne energije | 172 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 143 cm |
| Širina | 54.5 cm |
| Neto težina | 38 kg |
| Bruto težina | 42 kg |