Beko frižider GNO5322WDXPNID EK000655806
Beko frižider GNO5322WDXPNID: EK000655806
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 1.849,00 KM
- Cijena
- 1.459,00 KM
Beko frižider GNO5322WDXPN | Energetska klasa: E | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Način hlađenja: No Frost | Ukupni volumen: 529 l | Dimenzije (ŠxVxD): 90 cm x 177 cm x 66 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 01.06.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Beko frižider GNO5322WDXPN
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Beko |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Side by side |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 529 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 344 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 185 l |
| Potrošnja električne energije | 312 kWh/annum |
| Buka (dB) | 39 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Da |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 177 cm |
| Širina | 90 cm |
| Dubina | 66 cm |
| Neto težina | 89 kg |
| Bruto težina | 98 kg |