Beko frižider BU 1154 NID EK000576506
Beko frižider BU 1154 NID: EK000576506
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 629,00 KM
- Cijena
- 559,00 KM
Beko BU 1154 N frižider | | Energetska klasa: E | Postavljanje proizvoda: Ugradbeni | Način hlađenja: Statički | Dimenzije (VxŠxD): 81,8 x 59,5 × 54,5 cm |
Saznaj više
Dostavljamo već od 01.06.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
5 + 2 godine garancije
Ako od 1. aprila do 31. maja 2026. kupite Beko ugradbeni uređaj (osim napa i mikrovalnih pećnica), ostvarujete pravo na produženu garanciju u trajanju od 2 godine.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija uređaja u roku od 30 dana nakon kupovine putem call centra: 033/902-945 ili 033/791-025, ili na mail: support-ba@beko.com.
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Beko |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip uređaja | Hladnjak |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 107 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 92 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 15 l |
| Potrošnja električne energije | 145 kWh/annum |
| Buka (dB) | 37 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 81.8 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Neto težina | 31.5 kg |
| Bruto težina | 34.5 kg |