Beko frižider BU 1104 NID EK000576498
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 669,00 KM
- Cijena
- 529,00 KM
Dostavljamo već od 07.04.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
5 + 2 godine garancije
Ako od 1. aprila do 31. maja 2026. kupite Beko ugradbeni uređaj (osim napa i mikrovalnih pećnica), ostvarujete pravo na produženu garanciju u trajanju od 2 godine.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija uređaja u roku od 30 dana nakon kupovine putem call centra: 033/902-945 ili 033/791-025, ili na mail: support-ba@beko.com.
Ne propustite BLIC AKCIJU kućanskih aparata sa popustima do 35% Akcija traje u periodu 03.04.-06.04.2026 u 09:00h Cijelu ponudu pogledaj ovdje
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Beko |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip uređaja | Hladnjak |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 130 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 130 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 92 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 81.8 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Neto težina | 30 kg |
| Bruto težina | 33 kg |