Beko frižider BCHA 275 K41SNID EK000568893
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.149,00 KM
- Cijena
- 959,00 KM
Dostavljamo već od 10.04.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
5 + 2 godine garancije
Ako od 1. aprila do 31. maja 2026. kupite Beko ugradbeni uređaj (osim napa i mikrovalnih pećnica), ostvarujete pravo na produženu garanciju u trajanju od 2 godine.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija uređaja u roku od 30 dana nakon kupovine putem call centra: 033/902-945 ili 033/791-025, ili na mail: support-ba@beko.com.
Beko ugradbeni frižider BCHA 275 K41SN
- Sistem Hlađenja Polu Neo frost (samo zamrzivač)
- Energetska klasa E
- Ukupna bruto/neto zapremina 275/262 l
- Neto zapremina frižidera 193 l
- Neto zapremina zamrzivača 69 l
- Ostalo Kontrolni sistem Mehanički sa senzorom
- Tip kalupa za led Icebox
- Eco Mode Da
- Tip police u frižiderskom odjeljku Staklene police
- Klimatska klasa SN-ST
- Nivo buke 38 dBA
- Tip osvjetljenja LED na plafonu
- Promjena smjera otvaranja vrata Da
- Zvučni signal za otvorena vrata Da
- Tip ekrana/kontrole Rotirajući kontrole na plafonu
- Kapacitet nosača za jaja 6 jaja
- Broj fioka u frižiderskom dijelu 1
- Broj polica u vratima pune širine 3
- Police kabineta 4
- Broj polica koje se mogu podešavati po visini 3
- Broj fioka zamrzivača 3
- Napon 220-240 V
- Težina bruto/neto 62/57,5 kg
- Dimenzije (VxŠxD) 177,5 x 54 x 54,5 cm
- Boja Bijela
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Beko |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 262 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 193 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 69 l |
| Potrošnja električne energije | 224 kWh/annum |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 177.5 cm |
| Širina | 54 cm |
| Neto težina | 57.5 kg |
| Bruto težina | 62 kg |