Beko frižider B3RGNA354HXB1ID EK000699758
Beko frižider B3RGNA354HXB1ID: EK000699758
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 2.299,00 KM
- Cijena
- 1.499,00 KM
Beko frižider B3RGNA354HXB1 | Energetska klasa: E | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Način hlađenja: No Frost | Ukupni volumen: 351 l | Širina x Visina x Dubina: 59,5 cm x 203,5 cm x 66,3 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
!!! BLIC AKCIJAAAA !!!
Ne propustite BLIC AKCIJU kućanskih aparata sa popustima do 35% Akcija traje u periodu 15.05.-18.05.2026 u 09:00h Cijelu ponudu pogledaj ovdje
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Beko |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 351 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 249 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 102 l |
| Potrošnja električne energije | 252 kWh/annum |
| Buka (dB) | 37 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 203.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 66.3 cm |
| Neto težina | 76.1 kg |
| Bruto težina | 79 kg |