Beko frižider B3RCNA 364 HXBRID EK000539122
Beko frižider B3RCNA 364 HXBRID: EK000539122
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane VIVAX, Beko i Philips proizvode.
Akcija traje od 25. maja do 1. juna. Ponudu pogledajte ovdje.
- 1.299,00 KM
- Cijena
- 1.019,00 KM
5% dodatno u košarici
Cijena u košarici
968,05 KM
Beko B3RCNA 364 HXBR frižider | | Energetska klasa: E | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Način hlađenja: No Frost | Dimenzije (VxŠxD): 186,5 x 59,5 × 66,3 cm |
Saznaj više
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Beko |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Tamno Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 316 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 210 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 106 l |
| Potrošnja električne energije | 247 kWh/annum |
| Buka (dB) | 37 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 186.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 66.3 cm |
| Neto težina | 69.3 kg |
| Bruto težina | 72 kg |