Gorenje ploča GE690XID EK000278890
Gorenje ploča GE690XID: EK000278890
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- Cijena
- 369,00 KM
Gorenje | GE690X ploča | Tip ploče: Kombinovana | Dimenzije(VxŠxD): 13 x 60 x 52 cm |
Saznaj više
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Kombinovana |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Ne |
| Powerboost | Ne |
| Funkcija automatskog isključivanja | Ne |
| Pokazatelj preostale topline | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 13 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 9.9 kg |
| Bruto težina | 10.8 kg |