Gorenje ploča ECT648ORAWID EK000371937
Gorenje ploča ECT648ORAWID: EK000371937
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 805,00 KM
Gorenje | ECT648ORAW ploča | Tip ploče: Staklokeramička | Dimenzije(VxŠxD): 5,4 x 60 x 52 cm |
Saznaj više
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Staklokeramička |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Visina | 5.4 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 52 cm |