Beko sušilica DS 7139 TXID EK000476006
Beko sušilica DS 7139 TXID: EK000476006
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- Cijena
- 849,00 KM
Beko | DS 7139 TX sušilica | Energetska klasa: B | Kapacitet: 7 kg | Tip sušilice: Kondenzacijska | | Dimenzije (VxŠxD): 84,6 x 59.7 x 58,9 cm |
Saznaj više
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Beko |
| Garancija | 5 god |
| Tip proizvoda | Sušilice rublja |
| Energetska klasa | B |
| Tip sušilice rublja | Kondenzacijska |
| Kapacitet sušenja | 7 kg |
| Potrošnja električne energije | 504.2 kWh/annum |
| Trajanje ciklusa standardnog programa | 121 min |
| Buka (dB) | 65 dB |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Punjenje | Prednje |
| Broj programa | 15 |
| Program jednostavnog peglanja | Ne |
| Program brzog sušenja | Da |
| Automatsko sušenje do željenog stupnja suhoće (AutoDry) | Ne |
| Program Refresh | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Odgoda početka rada | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Neto težina | 33.5 kg |
| Bruto težina | 34.5 kg |