Bosch perilica-sušilica WNG254A0BYID EK000645257
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 3.299,00 KM
- Cijena
- 2.919,00 KM
Dostavljamo već od 10.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
2 + 3 godine garancije na Bosch aparate
Ako u periodu od 1. aprila do 31. augusta 2026. kupite i registrujete Bosch mašinu za veš, perilicu-sušilicu, samostojeći frižider ili zamrzivač, poklonit ćemo Vam dodatne 3 godine garancije.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na web stranici www.bosch-promocije.ba.
| Brand | Bosch |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Tip proizvoda | Perilice - sušilice rublja |
| Energetska klasa perilice sušilice | D |
| Energetska klasa perilice | A |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Kapacitet sušenja | 6 kg |
| Kapacitet pranja | 10.5 kg |
| Potrošnja električne energije pri pranju i sušenju (na 100 ciklusa) | 306 kWh |
| Potrošnja električne energije pri pranju (na 100 ciklusa) | 51 kWh |
| Potrošnja vode po ciklusu pranja i sušenja | 82 l |
| Potrošnja vode po ciklusu pranja | 52 l |
| Buka (dB) | 70 dB |
| Vrsta motora | Inverter |
| Broj programa | 14 |
| Parni program | Da |
| Program brzog pranja | Da |
| Program Refresh | Da |
| Program jednostavnog peglanja | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.8 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 59 cm |
| Neto težina | 82.2 kg |