LG mašina za veš F4WR710S2WID EK000611546
LG mašina za veš F4WR710S2WID: EK000611546
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 1.399,00 KM
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | LG |
| Garancija | 5 god |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 10 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Buka (dB) | 71 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 52 l |
| Broj programa | 13 |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 56.5 cm |
| Neto težina | 69 kg |
| Bruto težina | 70.5 kg |