Gorenje mašina za veš W11NHPI84ASID EK000662811
Gorenje mašina za veš W11NHPI84ASID: EK000662811
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 749,00 KM
Gorenje mašina za veš W11NHPI84AS | Energetska klasa: A | Kapacitet: 8 kg | Broj obrtaja: 1400 | Motor: Inverter | Dimenzije (ŠxVxD): 60 cm x 85 cm x 54 cm
Saznaj više
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 8 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Volumen bubnja | 54 l |
| Buka (dB) | 72 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 42 l |
| Broj programa | 15 |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Neto težina | 58 kg |
| Bruto težina | 60 kg |