Bosch perilica posuđa SMV4ECX14EID EK000480233
Bosch perilica posuđa SMV4ECX14EID: EK000480233
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 1.825,00 KM
Bosch | SMV4ECX14E perilica posuđa | Energetska klasa: C | Buka: 44dB | Postavljanje proizvoda: Ugradbeni | Dimenzije (Š x V x D): 59,8 x 81,5 x 55
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
2 + 3 godine garancije
Ako u periodu od 1. aprila do 30. novembra 2026. kupite i registrujete Bosch perilicu posuđa, poklonit ćemo Vam dodatne 3 godine garancije.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na web stranici www.bosch-promocije.ba.
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Garancija | 2 god |
| Brand | Bosch |
| Energetska klasa | C |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 9.5 l |
| Buka (dB) | 44 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 13 |
| Brzi program | Ne |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Da |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Da |
| Automatsko otvaranje vrata | Da |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Da |
| Širina | 59.8 cm |
| Neto težina | 36.7 kg |
| Bruto težina | 39 kg |