Whirlpool frižider WQ9I MO1LID EK000521890
Whirlpool frižider WQ9I MO1LID: EK000521890
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 4.399,00 KM
Whirlpool WQ9I MO1L frižider | | Energetska klasa: F | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Način hlađenja: No Frost | Dimenzije (VxŠxD): 187,6 x 90,8 × 71,6 cm |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Whirlpool Vam pruža dodatne tri godine garancije.
Dodatnu garanciju možete ostvariti registracijom aparata na ovom linku, najkasnije 30 dana od dana kupovine.
Ukoliko ne registrujete aparat u roku, isti zadržava garanciju od 2 godine.
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Whirlpool |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Inox |
| Energetska klasa | F |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Side by side |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 592 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 355 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 237 l |
| Potrošnja električne energije | 430 kWh/annum |
| Buka (dB) | 41 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Da |
| Ledomat | Da |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Da |
| Visina | 187.6 cm |
| Širina | 90.8 cm |
| Dubina | 71.6 cm |
| Neto težina | 159 kg |