VOX frižider KK 3300ID EK000364825
VOX frižider KK 3300ID: EK000364825
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 439,00 KM
VOX KK 3300 frižider | | Energetska klasa: A+ | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Način hlađenja: Statički | Dimenzije (VxŠxD): 175 x 57,8 × 63,2 cm |
Saznaj više
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Kombinovani frižideri sa zamrzivačem dolje |
| Tip | Kombinovani frižider sa zamrzivačem dolje |
| Neto kapacitet uređaja | 268 l |
| Neto zapremina frižidera | 184 l |
| Neto zapremina zamrzivača | 84 l |
| Kapacitet zamrzavanja | 4 kg |
| Unutrašnjost frižidera | 4 staklene police, 1 fioka, 4 police na vratima |
| Posuda za led | Da |
| Sistem za odmrzavanje | Automatsko / Manual |
| Tehnologije | Antibakterijska zaštita, Unutrašnje Led osjvetljenje, Tihi rad |
| Unutrašnjost zamrzivača | 3 fioke |
| Velika ladica za voće i povrće | Da |
| Vrsta kontrole | Mehanička |
| Zero Clearance | Da |
| Klimatska klasa | ST / N |
| Gas | R600a |
| Energetska klasa | A+ |
| Reverzibilna vrata | Da |
| Nivo buke | 41 dB |
| Potrošnja energije (kWh/godina) | 257 kWh |
| Visina frižidera | 1700 mm |
| Širina frižidera | 540 mm |
| Dubina frižidera | 595 mm |
| Garancija | 5 godina |
| Boja | Bijela |
| Dimenzije spakovanog uređaja (ŠxVxD) | 578x1750x632 mm |
| Neto težina | 55 kg |
| Ukupna masa | 59 kg |
| Količina utovara (40ft HC kontejner) | 96 kom |
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Vox |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | A+ |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Način hlađenja | Statički |
| Visina | 170 cm |