LG frižider GMG960MBEEID EK000639398
LG frižider GMG960MBEEID: EK000639398
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 4.749,00 KM
LG frižider GMG960MBEE | Energetska klasa: E | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Način hlađenja: No Frost | Dimenzije (ŠxVxD): 91,4 cm x 179,2 cm x 72,9 cm
Saznaj više
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | LG |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Side by side |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 638 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 364 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 274 l |
| Potrošnja električne energije | 359 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Da |
| Ledomat | Da |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Da |
| Visina | 179.2 cm |
| Širina | 91.4 cm |
| Dubina | 72.9 cm |
| Neto težina | 148 kg |
| Bruto težina | 158 kg |