Hisense klima uređaj QJ35XJ3BG/AS35XJ3EW Fresh Air Blue 12KID EK000690434
Hisense klima uređaj QJ35XJ3BG/AS35XJ3EW Fresh Air Blue 12KID: EK000690434
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- 1.799,00 KM
- Cijena
- 1.299,00 KM
Hisense klima uređaj QJ35XJ3BG/AS35XJ3EW Fresh Air Blue 12K | Namjena za prostor od: 26 do 35 m² | Tip klime: Inverter | Energetska efikasnost: A+++/A++ | Grijač vanjske jedinice | Grijanje do -22°C | WiFi: Da
Saznaj više
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Produžena garancija
5 godina garancije na kompresor
Garancija je jedan od ključnih pokazatelja kvaliteta uređaja. Zato Hisense nudi produženu garanciju - dovoljno je da svoj klima uređaj registrujete na vrijeme.
Klima uređaji - ukupno 5 godina garancije na kompresor
Registracija - u roku od 8 sedmica (56 dana) od kupovine
Certifikat - stiže direktno na vaš email nakon prijave
Popunite obrazac putem cc.hisense.com/ba/garancija i aktivirajte produženu garanciju.
Važno: produžena garancija odnosi se isključivo na kompresor klima uređaja.
Važno: produžena garancija odnosi se isključivo na kompresor klima uređaja.
!!! BLIC AKCIJAAAA !!!
Ne propustite BLIC AKCIJU kućanskih aparata sa popustima do 35% Akcija traje u periodu 15.05.-18.05.2026 u 09:00h Cijelu ponudu pogledaj ovdje
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Hisense |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Plava |
| Učinak grijanja | 4 kW |
| Učinak hlađenja | 3.5 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Namjena klima prema prostoru | od 26 do 35 m2 |
| Energetska klasa grijanja | A++ |
| Energetski razred hlađenja | A+++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 8.5 |
| SCOP koeficijent | 5.2 |
| WiFI ugrađen | Da |
| Područje rada u modu grijanja | -22°C≤T≤24°C |
| Područje rada u modu hlađenja | -15≤T≤43°C |
| Max. dužina cijevi | 20 m |
| Max. visinska razlika | 10 m |
| Buka - UJ | 19 dB |
| Buka - VJ | 32 dB |
| Visina unutrašnje jedinice | 33 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 98 cm |
| Dubina unutrašnje jedinice | 17.8 cm |
| Neto težina unutrašnje jedinice | 11 kg |
| Visina vanjske jedinice | 58 cm |
| Širina vanjske jedinice | 81 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 28 cm |
| Neto težina vanjske jedinice | 33 kg |