Hisense klima uređaj HB70KW0BG/AS70KW0EW Uni HB 24K BlackID EK000842559
Hisense klima uređaj HB70KW0BG/AS70KW0EW Uni HB 24K BlackID: EK000842559
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- Cijena
- 2.049,00 KM
Hisense klima uređaj HB70KW0BG/AS70KW0EW Uni HB 24K Black | Namjena za prostor od: 51 do 75 m² | Tip klime: Inverter | Energetska efikasnost: A++ | Grijač vanjske jedinice | Grijanje do -22 °C | WiFi: Da
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Produžena garancija
5 godina garancije na kompresor
Garancija je jedan od ključnih pokazatelja kvaliteta uređaja. Zato Hisense nudi produženu garanciju - dovoljno je da svoj klima uređaj registrujete na vrijeme.
Klima uređaji - ukupno 5 godina garancije na kompresor
Registracija - u roku od 8 sedmica (56 dana) od kupovine
Certifikat - stiže direktno na vaš email nakon prijave
Popunite obrazac putem cc.hisense.com/ba/garancija i aktivirajte produženu garanciju.
Važno: produžena garancija odnosi se isključivo na kompresor klima uređaja.
Važno: produžena garancija odnosi se isključivo na kompresor klima uređaja.
| Brand | Hisense |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Učinak grijanja | 6.7 kW |
| Učinak hlađenja | 7 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Namjena klima prema prostoru | od 51 do 75 m2 |
| Energetska klasa grijanja | A++ |
| Energetski razred hlađenja | A++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 7.8 |
| SCOP koeficijent | 4.6 |
| WiFI ugrađen | Da |
| Područje rada u modu grijanja | -22°C≤T≤24°C |
| Područje rada u modu hlađenja | -15≤T≤43°C |
| Promjer cijevi tekuće faze | 3/8" |
| Promjer cijevi plinske faze | 5/8" |
| Max. dužina cijevi | 20 m |
| Max. visinska razlika | 15 m |
| Buka - UJ | 24 dB |
| Buka - VJ | 53 dB |
| Visina unutrašnje jedinice | 32.2 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 107 cm |
| Dubina unutrašnje jedinice | 23.2 cm |
| Neto težina unutrašnje jedinice | 13 kg |
| Visina vanjske jedinice | 75 cm |
| Širina vanjske jedinice | 90 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 34 cm |
| Neto težina vanjske jedinice | 49 kg |