Hisense klima uređaj HB50BP0BG/AS50BP0EW Uni HB 18K BlackID EK000842557
Hisense klima uređaj HB50BP0BG/AS50BP0EW Uni HB 18K BlackID: EK000842557
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- Cijena
- 1.699,00 KM
Hisense klima uređaj HB50BP0BG/AS50BP0EW Uni HB 18K Black | Namjena za prostor od: 36 do 50 m² | Tip klime: Inverter | Energetska efikasnost: A+++ | Grijač vanjske jedinice | Grijanje do -22 °C | WiFi: Da
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Produžena garancija
5 godina garancije na kompresor
Garancija je jedan od ključnih pokazatelja kvaliteta uređaja. Zato Hisense nudi produženu garanciju - dovoljno je da svoj klima uređaj registrujete na vrijeme.
Klima uređaji - ukupno 5 godina garancije na kompresor
Registracija - u roku od 8 sedmica (56 dana) od kupovine
Certifikat - stiže direktno na vaš email nakon prijave
Popunite obrazac putem cc.hisense.com/ba/garancija i aktivirajte produženu garanciju.
Važno: produžena garancija odnosi se isključivo na kompresor klima uređaja.
Važno: produžena garancija odnosi se isključivo na kompresor klima uređaja.
| Brand | Hisense |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Učinak grijanja | 5.4 kW |
| Učinak hlađenja | 5 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Namjena klima prema prostoru | od 36 do 50 m2 |
| Energetska klasa grijanja | A+++ |
| Energetski razred hlađenja | A+++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 8.5 |
| SCOP koeficijent | 4.6 |
| WiFI ugrađen | Da |
| Područje rada u modu grijanja | -22°C≤T≤24°C |
| Područje rada u modu hlađenja | -15≤T≤43°C |
| Promjer cijevi tekuće faze | 1/4" |
| Max. dužina cijevi | 20 m |
| Max. visinska razlika | 15 m |
| Buka - UJ | 22 dB |
| Buka - VJ | 49 dB |
| Visina unutrašnje jedinice | 30.3 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 97.3 cm |
| Dubina unutrašnje jedinice | 22.7 cm |
| Neto težina unutrašnje jedinice | 11.5 kg |
| Visina vanjske jedinice | 66.7 cm |
| Širina vanjske jedinice | 86 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 31 cm |
| Neto težina vanjske jedinice | 38 kg |