Haier klima uređaj AS68TDRHRA/1U68WEGFRA TUNDRA GREEN PLUS WI-FIID EK000821068
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
2.329,00 KM
Cijena
2.069,00 KM
Dostavljamo već od 20.05.2026
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Haier klima uređaj TUNDRA GREEN PLUS WI-FI
AS68TDRHRA/1U68WEGFRA
Haier Tundra Green Plus
Tundra Plus
  • Tundra Plus – najtraženiji Haier model u svijetu
  • Izvrstan omjer uloženog i dobivenog
  • Praktično rješenje za hlađenje i grijanje
  • Brzo postizanje željene temperature bez propuha
  • Wi-Fi upravljanje
  • Super tihi rad
  • A++
  • 3 godine garancije
Najtraženiji Haier klima uređaj u svijetu
WiFi aplikacija hOn
Prednosti
+ Frost Clean
Frost Clean
+ Inteligentan zrak Low Wind
Low Wind
+ On-Off Card
On-Off Card
+ Grijanje do -15°C
Grijanje
Osigurava jaki učinak grijanja u hladnim zimama zbog rotari kompresora.
+ Super tihi rad
Tihi rad
Kontrolira razinu vlage u zraku kako bi održao zrak čist i ugodan.
+ Wi-Fi kontrola
Wi-Fi
+ Ugodan san
San
Pruža maksimalan komfor i uštedu energije tokom vašeg mirnog sna.
Specifikacije
Hlađenje
6,8 kW
Grijanje
6,8 kW
Prostor
70 m²
Unutarnja jedinica
1008x225x318
Vanjska jedinica
890x340x705
Hlađenje
SEER 6,80 / A++
SCOP 4,00 / A+
Tip proizvoda Klime za dom
Brand Haier
Garancija 3 god
Boja Bijela
Učinak grijanja 6.8 kW
Učinak hlađenja 6.8 kW
Tip unutarnje jedinice Zidna jedinica
Tip jedinice Set (unutarnja + vanjska)
Namjena klima prema prostoru od 51 do 75 m2
Energetska klasa grijanja A+
Energetski razred hlađenja A++
Rashladno sredstvo R32
SEER koeficijent 6.8
SCOP koeficijent 4
WiFI ugrađen Da
Nominalna ulazna snaga hlađenja 1.83 kW
Područje rada u modu grijanja -15≤T≤24°C
Područje rada u modu hlađenja -15≤T≤43°C
Promjer cijevi tekuće faze 1/4"
Promjer cijevi plinske faze 1/2"
Max. dužina cijevi 25 m
Max. visinska razlika 15 m
Prednapunjena dužina cijevi 7 m
Nadopuna rashladnog medija 20 g/m
Razmak nosača vanjske jedinice 630 mm