Haier klima uređaj AS50XCAHRA/1U50S2SJ2FA EXPERT WI-FIID EK000821076
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
2.319,00 KM
Cijena
2.089,00 KM
Dostavljamo već od 20.05.2026
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Haier klima uređaj EXPERT WI-FI
AS50XCAHRA/1U50S2SJ2FA
Haier Expert
Expert
  • Moćan klima uređaj
  • Vrhunski dizajn
  • Inovativne funkcije
  • Pročišćavanje zraka u domu (UVC PRO modul)
  • Wi-Fi upravljanje
  • Super tihi rad
  • 3D ispuh zraka
  • A+++
  • 3 godine garancije
Beskompromisna udobnost uz apsolutnu čistoću zraka
Glasovna kontrola
Prednosti
+ UVC Pro
UVC Pro
+ 56°C Sterilizacija
56°C Sterilizacija
Uništava bakterije i viruse zagrijavanjem isparivača na 56°C u trajanju od 30 minuta.
+ Eco senzor
Eco senzor
+ Coanda Plus protok zraka
Coanda Plus
+ I feel
I feel
+ Frost Clean
Frost Clean
+ On-Off Card
On-Off Card
+ Širi prostor cijevi
Širi prostor cijevi
Štedi vrijeme instalacije većim prostorom za spajanje cijevi i žica.
+ Wi-Fi kontrola
Wi-Fi
+ Jednostavna instalacija
Jednostavna instalacija
Specifikacije
Hlađenje
5,0 kW
Grijanje
5,6 kW
Prostor
55 m²
Unutarnja jedinica
895x236x313
Vanjska jedinica
820x305x643
Hlađenje
SEER 6,60 / A++
Grijanje
SCOP 4,30 / A++
Tip proizvoda Klime za dom
Brand Haier
Garancija 3 god
Boja Bijela
Učinak grijanja 5 kW
Učinak hlađenja 4.6 kW
Tip unutarnje jedinice Zidna jedinica
Tip jedinice Set (unutarnja + vanjska)
Namjena klima prema prostoru od 36 do 50 m2
Energetska klasa grijanja A++
Energetski razred hlađenja A++
Rashladno sredstvo R32
SEER koeficijent 6.6
SCOP koeficijent 4.6
WiFI ugrađen Da
Nominalna ulazna snaga hlađenja 1.47 kW
Područje rada u modu grijanja -20≤T≤24°C
Područje rada u modu hlađenja -20≤T≤24°C
Promjer cijevi tekuće faze 1/4"
Promjer cijevi plinske faze 1/2"
Max. dužina cijevi 25 m
Max. visinska razlika 15 m
Prednapunjena dužina cijevi 7 m
Nadopuna rashladnog medija 20 g/m
Razmak nosača vanjske jedinice 490 mm