Haier klima uređaj AS35XCHHRA/1U35KEFRA-NR NORDIC EXPERT WI-FIID EK000821075
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
2.119,00 KM
Cijena
1.909,00 KM
Dostavljamo već od 20.05.2026
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Haier klima uređaj NORDIC EXPERT WI-FI
AS35XCHHRA/1U35KEFRA-NR
Haier Nordic Expert
Expert Nordic
  • Superioran klima uređaj
  • Pravi odabir za one koji žele ekonomično grijanje i pri ekstremno niskim temperaturama
  • Nagrađivan dizajn reddot winner 2022.
  • Inovativne funkcije
  • Ultimativna sterilizacija zraka
  • Wi-Fi upravljanje
  • Super tihi rad
  • 3D ispuh zraka
  • Mono izvedba
  • A+++/A+++
  • 3 godine garancije
Ekonomično grijanje i pri ekstremno niskim temperaturama
Inovativne tehnologije za pročišćen zrak
Prednosti
+ UVC Pro
UVC Pro
+ -30°C Grijanje
-30°C Grijanje
+ 56°C Sterilizacija
56°C Sterilizacija
Uništava bakterije i viruse zagrijavanjem isparivača na 56°C u trajanju od 30 minuta.
+ Eco senzor
Eco senzor
+ 3D ispuh zraka
3D ispuh
+ Coanda Plus protok zraka
Coanda Plus
+ I feel
I feel
+ Frost Clean
Frost Clean
+ On-Off Card
On-Off Card
+ Širi prostor cijevi
Širi prostor cijevi
Štedi vrijeme instalacije većim prostorom za spajanje cijevi i žica.
+ Wi-Fi kontrola
Wi-Fi
+ Jednostavna instalacija
Jednostavna instalacija
Specifikacije
Hlađenje
3,5 kW
Grijanje
4,2 kW
Prostor
40 m²
Unutarnja jedinica
895x236x313
Vanjska jedinica
820x305x643
Hlađenje
SEER 8,50 / A+++
Grijanje
SCOP 5,10 / A+++
Tip proizvoda Klime za dom
Brand Haier
Garancija 3 god
Boja Bijela
Učinak grijanja 3.6 kW
Učinak hlađenja 3.5 kW
Tip unutarnje jedinice Zidna jedinica
Tip jedinice Set (unutarnja + vanjska)
Namjena klima prema prostoru od 26 do 35 m2
Energetska klasa grijanja A+++
Energetski razred hlađenja A+++
Rashladno sredstvo R32
SEER koeficijent 8.5
SCOP koeficijent 5.1
WiFI ugrađen Da
Nominalna ulazna snaga hlađenja 0.82 kW
Područje rada u modu grijanja -30≤T≤24°C
Područje rada u modu hlađenja -20≤T≤24°C
Promjer cijevi tekuće faze 1/4"
Promjer cijevi plinske faze 1/2"
Max. dužina cijevi 20 m
Max. visinska razlika 10 m
Prednapunjena dužina cijevi 7 m
Nadopuna rashladnog medija 20 g/m
Razmak nosača vanjske jedinice 490 mm