GREE klima uređaj GWH12AVCXD AIRYID EK000598292
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
1.799,00 KM
Cijena
1.549,00 KM
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Produži GREE garanciju na 5 godina!
Svijet bira GREE biraj ga i ti!
Ne propustite AKCIJU koji traje do 01.06.2026. Cijela ponuda na linku
GREE klima uređaj GWH12AVCXD AIRY
Kontinuirano odvlaživanje
• Hlađenje: 40 ~ 80 %
• Odvlaživanje: 30 ~ 70 %
G-AI Plus tehnologija
Moguća ušteda električne energije do 10% - potvrđeno Intertek certifikatom.
Funkcija UVC sterilizacije
Princip rada UVC sterilizacije unutar Airy jedinica:
Stopa sterilizacije bakterije stafilokoka iznosi otprilike 93,91%
  • Apsorbirana snaga - grijanje (min/nom/max): 0.952 kW
  • Apsorbirana snaga - hlađenje (min/nom/max): 0.875 kW
  • Max duljina cjevovoda: 20 m
  • Max visinka razlika između vanjske - unutarnje jedinice: 10 m
  • Godišnja potrošnja - grijanje: 913 kWh/god
  • Godišnja potrošnja - hlađenje: 144 kWh/god
  • Napajanje: 220-240/1/50 V/Ph/Hz
  • Osigurač: 10 A
  • COP: 4
  • EER: 4
  • Energetski razred - grijanje: A++
  • Energetski razred - hlađenje: A+++
  • SCOP: 4.6
  • SEER: 8.5
  • Nominalni kapacitet grijanja Qgr: 3.81 kW
  • Nominalni kapacitet hlađenja Qhl: 3.5 kW
  • Učinak grijanja (min/nom/max): 1.0 - 3.81 - 4.9 kW
  • Učinak hlađenja (min/nom/max): 0.8 - 3.5 - 4.5 kW
  • Dubina unutarnje jedinice: 200 mm
  • Masa unutarnje jedinice: 10.5 kg
  • Visina unutarnje jedinice: 292 mm
  • Širina unutarnje jedinice: 907 mm
  • Dubina vanjske jedinice: 350 mm
  • Masa vanjske jedinice: 30 kg
  • Razmak između nosača: 512 mm
  • Visina vanjske jedinice: 555 mm
  • Širina vanjske jedinice: 802 mm
  • Nadopuna plina: 16 g/m
  • Prednapunjena duljina cijevi: 5 m
  • Priključak cijevi - plin: 9.52 mm
  • Priključak cijevi - tekućina: 6.35 mm
  • Radni medij: R32
  • Temperaturni raspon rada - grijanje (min - max): -25 ~ 30 °C
  • Temperaturni raspon rada - hlađenje (min - max): -15 ~ 50 °C​​
Tip proizvoda Klime za dom
Brand Gree
Garancija 3 god
Boja Bijela
Učinak grijanja 3.81 kW
Učinak hlađenja 3.5 kW
Tip unutarnje jedinice Zidna jedinica
Tip jedinice Set (unutarnja + vanjska)
Namjena klima prema prostoru od 26 do 35 m2
Energetska klasa grijanja A++
Energetski razred hlađenja A+++
Rashladno sredstvo R32
SEER koeficijent 8.5
SCOP koeficijent 4.6
Područje rada u modu grijanja -25°C≤T≤30°C
Područje rada u modu hlađenja -15≤T≤50°C