Beko klima uređaj BEVPG 180/181ID EK000593920
Beko klima uređaj BEVPG 180/181ID: EK000593920
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.499,00 KM
- Cijena
- 1.249,00 KM
Beko klima uređaj BEVPG 180/181 | Namjena za prostor od: 36 do 50 m2 | Rashladno sredstvo: R32 | Tip klime: Inverter | Energetska hlađenja: A++ | Gold Guard | Energetska grijanja: A+
Saznaj više
Dostavljamo već od 15.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
5 godina garancije na Beko klime
Produžena garancija važi isključivo za kupovinu Beko inverter klima kupljenih u periodu od 1.5.2025. do 31.07.2026.
Kupovinu je potrebno registrovati u roku od 15 dana nakon kupovine pozivom na CALL CENTAR 033/902-945 ili 033/791-025 ili slanjem podataka o kupovini (ime i prezime, adresa, broj telefona, model uređaja, slika računa) na mail support-ba@beko.com
| Rashladno sredstvo | R32 |
|---|---|
| Klimatska klasa | T1 |
| Tip grijanja | Toplotna pumpa |
| Kapacitet hlađenja | 18064 Btu/h |
| Kapacitet grijanja | 19107 Btu/h |
| SCOP | 4,0 (Prosjek) / 5,1 (Toplije) |
| Energetska klasa hlađenja | A++ (EU) |
| Energetska klas grijanja | A+ (Prosjek) / A+++ (Toplije) |
| Godišnja potrošnja električne energije – hlađenje | 265 kWh |
| Godišnja potrošnja električne energije – grijanje | 1470 (Prosjek) / 1236 (Toplije) kWh |
| Napon/frekvencija (V/Hz) | 220V-240V, 50Hz,1Ph |
| Nivo buke unutrašnje jedinice | 41/37/31/20 dBA |
| Nivo buke vanjske jedinice | 57 dBA |
| Zapremina protoka zraka | 800/600/500 m3/h |
| Opseg radne temperature u ambijentu | hlađenje-napolju: 15~50 °C |
| Opseg radne temperature u ambijentu | grijanje-napolju: -15~30 °C |
| Dimenzije unutrašnje jedinice (ŠxVxD) | 97,1 x 32,1 x 22,8 cm |
| Dimenzije vanjske jedinice (ŠxVxD) | 80,5 x 55,4 x 33,0 cm |
| Težina | Unutrašnja jedinica: 12 kg Vanjska jedinica 32 kg |
| Ostalo | bez Wifi ; Skriveni display + Filter visoke gustine; Filter sa aktivnim ugljenom; Filter sa hladnim katalizatorom; ZoneFollow + Go Clean ;Gold Guard on ID & OD; -15C performanse grijanja, |
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Beko |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Učinak grijanja | 4 kW |
| Učinak hlađenja | 5.1 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Namjena klima prema prostoru | od 36 do 50 m2 |
| Energetska klasa grijanja | A+ |
| Energetski razred hlađenja | A++ |
| SEER koeficijent | 6.4 |
| SCOP koeficijent | 4 |
| Područje rada u modu grijanja | -15≤T≤30°C |
| Područje rada u modu hlađenja | -15≤T≤50°C |
| Visina unutrašnje jedinice | 25.1 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 99.4 cm |
| Dubina unutrašnje jedinice | 31.9 cm |
| Neto težina unutrašnje jedinice | 12 kg |
| Visina vanjske jedinice | 55.4 cm |
| Širina vanjske jedinice | 80 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 33.3 cm |
| Neto težina vanjske jedinice | 37 kg |